Thursday, July 05, 2007

Avame orienteeruvalt kell 15.00

Niisugune tore silt ilutses siis eile meie uue avatava kaubanduskeskuse uksel kui ma heausksena kogematakombel just väheke enne kolme seda vaatama otsustasin minna. Miskipärast minu mõistus arvas, et iga asi avatakse ikka kusagil hommikupoolikul ja laisk inimene võib kell kolm ilma erilise trügimiseta kah uuest asjast osa saada. Ei mitte. Orienteerumine võttis neil aega tunduvalt kauem kui minu taluvusepiir välja kannatas. Tegin väikese kõrvalepõike linna, et laupäevaks pisut zlotte ja tšehhi kroone vahetada ja aega parajaks teha. No nii, ei armastanud mind sel päeval teenindajad, ei armastanud, ehkki teenindajaks oli ootamatult minu kunagine õpilane, keda ma esimesel hetkel muidugi ära ei tundnud, aga nimesilti lugedes ikkagi tundsin. Zlotte võta palju tahad, aga tšehhi kroonid läksid lõunale, tulevad nii poole tunni pärast. Ja see on siis Hansapank. Ok, võtsin oma zlotid ja tulin siis orienteeruvalt kella kolmeks tagasi. Mida oli palju, olid inimesed, seisid ja ummistasid ummistunud parklat, aga poerahvas orienteerus veel omasoodu ja ei mingit infi, et kas ja kus ja kui kaua veel. Tegin vajalikud sisseostud ikkagi teiselpool teed olevast vanast poest ning kell neli siis lahkusin ära koju. Rahvas räägib, et kell viis olla avatud.

Aga mõte kui selline on ju tore. Ütleks sügisel, et inglise keel algab orienteeruvalt kell 8. ei, see on liiast, orienteeruvalt kell 11, nii juba läheb. Miks siis mina ei või ja palju mugavam ju oleks, jääks aega molutada, kohvitada, lugeda, silmad pähe joonistada ja isegi kohale jalutada. Why not?. Peaks vist kuidagi välja käima ja vaatama, mis saab. Niikuinii õpilased saabuvad orienteeruvalt kolmandaks tunniks, eriti esmaspäeviti.


2 comments:

$$$ said...

Gr8 Blog! Gr8 Post!!! Check THIS too!!!

Anonymous said...

talked about most of the people repay the financial loans in timely manner not to mention while not outcomes
A leading bill charitable should expect the volume of individuals making use of these people pertaining to guide around payday loans debt to be able to twice this unique. debts charitable trust shows all around buy a short-term, increased fascination borrowing products the year 2010. The particular charitable organization tells several years ago how many individuals with them has been small.
pożyczka 600 zł
kredyty pozabankowe pod weksel
nasza strona domowa www
podlinkowana strona
kredyty bez bik

http://pozyczkanadowod24.com.pl
http://kredytybezbiku.biz.pl
http://pozyczkanadowod24.org.pl