Sunday, November 28, 2010

Täna on ilus olla

Üle pika aja sain eimese advendi puhul palju küünlaid põlema. Päris ilus on nüüd siin olla, eelmisel aastal oli siin vaid remondiladu ja see polnud üldse kaunistamist väärt.
Ja hinge sain kah soojaks, koos toaga. Huvitav küll, et vahel peab selle saasta sealt sellise valu ja vaevaga ära rookima, aga ju siis peab. Hingepuhastus enne adventi ja jõulukuud, see võibolla ongi just õigel ajal, sest praegu on minus rahu ja ma tean päris kindlasti, et selle hingepuhastamistseremoonia käigus keegi viga ei saanud. tundub, et palju asju sai selgemaks, ju selleks oli sii just õige aeg.

Ilusat advendiaega ja rahu, kannatlikkust ja rõõmu minu enda ja kõigi teiste heade inimeste sisse. Tahaks sellist rahu endas hoida ja väga väga pikalt.

2 comments:

Anonymous said...

Its my elementary things to enter on this forum,well-founded wannat pushy some friends here.if its not allowed to transmit on this board,amuse cross out this thread.Nice to meet you!

---------------------------------------------------------------
[url=http://www.sexybags.info/rssrock.html]My designer handabgs[/url]

Anonymous said...

It is Miuccia [url=http://www.furworld.ru/ ]шубы из китая [/url] and Patrizio Bertelli who find the secret of Prada and invent the very first black nylon Prada handbag on this planet which opens the successful and beneficial entrance of celebrated handbag brand. Prada Handbags is known for its lavish. Each woman wants a Prada handbag which stands for the fashion and the way of life. Prada store sells cheap Prada, including Prada purses and Prada handbags. [url=http://www.furworld.ru/ ]меховые фабрики [/url] is the perfect way for you to select a bag of top quality and best designed. With the growth of Prada, a lot more [url=http://www.furworld.ru/ ]шубы из китая [/url] are established. Purchasing Prada handbags and Prada wallets in [url=http://www.furworld.ru/ ]шубы от производителя [/url] can help you save quite a few money and time. [url=http://www.furworld.ru/ ]Шубы оптом [/url] is another good option for you. [url=http://www.furworld.ru/ ]меховая фабрика [/url] wouldn't let you down.